W zależności od potrzeb oferujemy jednorazową pomoc, doraźną konsultację lub stałą współpracę. Profesjonalna i kompleksowa obsługa prawa świadczona przez kancelarię obejmuje bieżące doradztwo w zakresie działalności gospodarczej. Decydując się na stałą współpracę z kancelarią prawną, można liczyć na wsparcie i pomoc z zakresu różnych dziedzin prawa. Nawiązanie stałej współpracy daje pewność znajomości specyfiki działalności firmy, szybkości podjętych działań oraz możliwości korzystania z doradztwa adwokata w każdym niezbędnym momencie.

Zabezpieczamy interesy przedsiębiorców, a w razie potrzeby prowadzimy negocjacje, uczestniczymy w konsultacjach lub reprezentujemy spółki w sądach. W obrębie pomocy świadczonej podmiotom gospodarczym dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone sprawy kończyły się możliwie najkorzystniej dla Klientów. Klienci mogą liczyć na przygotowywanie i analizę umów, windykację należności, tworzenie, łączenie, przekształcanie czy likwidację spółek prawa handlowego.

Dlaczego warto zdecydować się na stałą współpracę z kancelarią prawną?

Podjęcie stałej współpracy z kancelarią prawną to szansa na uniknięcie wielu problemów. Skorzystanie z porady podczas zawierania umów czy wybierania formy działalności gospodarczej może umożliwić znaczne obniżenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Zaletą tego rodzaju kontaktu z kancelarią jest to, że adwokat zna sytuację prawną i faktyczną podmiotu, któremu udzielana jest pomocy.